Jesenný deň otvorených dverí v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 2022

 10.10.2022

Srdečne Vás, ale aj Vašich občanov pozývame na Jesenný deň otvorených dverí v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, ktorý sa uskutoční v nedeľu 16. októbra 2022.

Pevne veríme, že aj medzi Vašimi občanmi sa nájdu záujemcovia, ktorí si radi naše kúpele prídu do Pieninského národného parku pozrieť.

Pripravili sme bohatý program po zdravotnej stránke s konzultáciami u lekárov, vyšetreniami, rôznymi meraniami i poskytnutím zľavy do nášho nového wellness centra s bazénom. Ako si nezaťažovať kĺby a celkovo pohybový aparát či ako správne dýchať sa dozviete prostredníctvom ukážok pod vedením fyzioterapeuta na našom amfiteátri. Nespíte? Trpíte úzkosťami? Mávate depresie? Aj toto bude možné skonzultovať s našim odborníkom. Samozrejmosťou sú exkurzie s výkladom po areáli kúpeľov, nazrieme do nového wellness centra a tiež do liečebnej časti.
VSTUP JE VOĽNÝ a teda prehliadky kúpeľov a areálu, konzultácií s lekármi, vyšetrení materských znamienok, spirometrického vyšetrenia, rôznych meraní, praktických ukážok sa môžu zúčastniť všetci ZADARMO.
V tento výnimočný deň prinášame aj zľavu na vstup do nového wellness centra vo výške 20 %. Na záver pozývame sláviť sv. liturgiu priamo u nás v kúpeľnom DOME ZDRAVIA.

1 2 ... 19